👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برنامه درسی از نظر آیزنر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برنامه درسی از نظر آیزنر

پاورپوینت برنامه درسی از نظر آیزنر شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

0/530 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت برنامه درسی از نظر آیزنر

پاورپوینت برنامه درسی از نظر آیزنر شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف

برنامه درسی یک دوره، یک مدرسه و یا کلاس می تواند به عنوان مجموعه ای از رویدادهای طراحی شده برای یک یا بیش از یک دانش آموز  که دارای بازده تربیتی می باشد، در نظر گرفته شود (آیزنر، 2002)

آیزنر بیان می‌دارد که در تدوین و تنظیم این مفهوم یا تعریف از برنامه درسی، ادعای تدوین یک تعریف واقعی را ندارد. به نظر وی، برنامه‌های درسی هویت‌های طبیعی نیستند که با داشتن خصوصیات لازم و کافی قادر باشند یک بار برای همیشه کشف شوند. او اذعان می‌دارد که آنچه من انجام می‌دهد، تدوین مفهومی از برنامه درسی است که به اعتقاد خودش مفید است.

و ... 

عنوان : برنامه درسی از نظر آیزنر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 532 کیلوبایت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل حمام حاج شهبازخان كرمانشاه پاورپوینت اعمال اداری چیست پاورپوینت کالای عمومی چیست پیشینه و مبانی نظری کیفیت زیست محیطی نواحی روستایی دانلود پرسشنامه نگرش به تغییر سازمانی