👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عقد عاریه چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عقد عاریه چیست

پاورپوینت عقد عاریه چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

295/890 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عقد عاریه چیست

پاورپوینت عقد عاریه چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عاریه به عقدی گفته می‌شود که به موجب آن، یکی از طرفین عقد به دیگری اجازه می‌دهد از عین مال او به رایگان استفاده کند. عاریه‌دهنده، معیر و عاریه‌گیرنده، مستعیر نامیده می‌شود.

شرایط انعقاد عقد عاریه

عقد عاریه علاوه بر شرایط مختص به خود باید دارای شرایط اساسی صحت معامله مذکور در ماده 190 قانون مدنی باشد:

1- قصد طرفین و رضای آنها.

2- اهلیت طرفین (بلوغ، عقل و رشد).

3- موضوع معین که مورد معامله باشد.

4- مشروعیت جهت معامله.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرایط انعقاد عقد عاریه

لزوم مالکیت منفعت برای عاریه‌دهنده

شرایط مورد عاریه

وظایف و تعهدات معیر (عاریه‌دهنده)

حقوق و تکالیف مستعیر

پایان

عنوان : عقد عاریه چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 296 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

کد متلب برای محاسبه انتگرال به روش ریمان (محاسبات عددی) یک سری نمونه سوالات امتحانی تشریحی پايان ترم درس سیستم های انتقال آب پاورپوینت اصول و روشهای نظارت و راهنمایی آموزشی پاورپوینت برون‌سپاری فعالیت‌ها ، اقتصاد پاورپوینت ابعاد و کارکرد های سرمایه اجتماعی و پیامد های حاصل از فرسایش آن