👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری پایدار و شاخص های آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری پایدار و شاخص های آن

پاورپوینت دیوارهای ساختمانی ۳2 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

0/544 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری پایدار و شاخص های آن

پاورپوینت دیوارهای ساختمانی  ۳2 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

تأثیرات عصر ارتباطات و صنعتی شدن جوامع بر فضاهای معماری کاملاً مشهود است ، و هر روز فرمها و طرح های متفاوتی را در معماری شاهد هستیم ، طرح ها و فرم هایی که شاید با توجه به یک سری شرایط و ضوابط و یا بدون توجه به شرایط خاص و صرفاً به علت فرم های جالب توجه یا تقلید صرف ساخته می شوند.  اما امروز با توجه با کاستی ها و معضلات که در زمینه حفظ و استفاده بهینه از انرژی با آن مواجه هستیم و همچنین توجه به بهینه سازی فضاهای معماری و تغییر نیازهای عملکردی ما از معماری باید به سوی تعریف نوینی از خلق بناها با عنوان معماری پایدار باشیم .  

و برای کاربردی تر کردن آن باید اصول کلی این نوع معماری شناخته شود . از آنجایی که هیچ بنایی را نمی توان بصورت مطلق و صد در صد پایدار دانست ، باید فضاهایی خلق شوند که به صورت نسبی به این اصول نزدیک باشند و یک محیط پاك و سالم بر اساس بهره برداری موثر از منابع طبیعی و اصول اکولوژیکی خلق شوند و در اکثر نوشته ها و مقاله ها از معماری پایدار صرفا به عنوان معماری سبز یا اقلیمی یاد می کنند اما مشخصه های مهم دیگری در خلق معماری پایدار تاثیر گذارند. که در ادامه به آنها پرداخته شده است.

.

فهرست:

عنوان

معماری پایدار و شاخص های آن

مقدمه

معماری پایدار چیست؟

2 – 1  تاثیر پذیری از شرایط فرهنگی و محیطی و اقلیمی

2 – 2  هماهنگی و سازگاری با طبیعت و محیط زیست درك محیط  :

  2 – 3  صرفه جویی در مصرف انرژی:

2 – 4  پاسخ درست به نیاز های عملکردی

2 -  5 خوانایی و دور از ابهام :

2 – 6  الگو برداری از معماری بومی اما به صورت امروزی

2 – 7  استفاده درست از مصالح هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ زیست محیطی :

3  -  نتیجه گیری

.

عنوان: معماری پایدار و شاخص های آن

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳2 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مقدمه ای بر مفاهیم علم اقتصاد پاورپوینت تحلیل آکادمی ایولِین گریس لندن جزوه اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی بررسی و تحلیل عوامل مؤثر در پیدایش و گسترش اسكان غیر رسمی در شهر یزد انگلیسی درخواب 1