👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی شامل 29 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

1/965 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی شامل 29 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی

مقدمه

اتو کلاین برگ (1945) روانشناسی اجتماعی را علم مطالعۀ رفتار فرد در وضع گروهی تعریف کرده است. به عبارتی روانشناسی اجتماعی اثرات حضور دیگران  را بر فرد ، یا رفتار فرد را تحت تاثیر گروه ،مورد برسی قرار می‌دهد. روانشناسی اجتماعی بر تاثیر گروه روی رفتارهای فرد است. یعنی اینکه فرد وقتی داخل گروه قرار می گیرد چه تغییراتی در رفتارهای او در مقایسه با حالت تنها بودن وی می‌توان مشاهده کرد و همچنین با جامعه شناسی ، مردم شناسی و  روانشناسی عمومی در ارتباط و مقایسه می‌باشد در زیر از مهمترین روشهای تحقیقی روانشناسی اجتماعی چند مورد ارائه می‌شود.

تحقیق آرشیوی

این روش به تجزیه تحلیل اطلاعات موجود در بایگانیها و سوابق موجود درباره وقایع و رویدادهای گذشته اطلاق می‌شود. اگر یک روانشناس اجتماعی بخواهد درباره مسائل روانشناسی اجتماعی دوران صفویه تحقیق کند راهی به جزء مراجعه به آرشیوها ، کتابهای تاریخ  ، نوشته‌ها ، نامه‌ها و سفرنامه‌های که حاوی اطلاعاتی درباره دوره صفویه هستند، ندارد. 

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تحقیق آرشیوی

تحقیق زمینه یابی

تحقیق میدانی

آزمایش طبیعی

پایان

عنوان : روشهای تحقیق درروان شناسی اجتماعی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.94مگابایت

تعداد صفحات : 29 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق درباره فریدون مشیری مبانی نظری و پیشینه تحقیق فرسودگی شغلی به همراه پیشینه داخلی و خارجی پاورپوینت افسردگی آتیپیک چیست گیاهان پرسشنامه تعارضات سازمانی