👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کف کاذب چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کف کاذب چیست

پاورپوینت کف کاذب چیست شامل 24 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

2/413 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت کف کاذب چیست

پاورپوینت کف کاذب چیست شامل 24 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

کف کاذب نام کالائی است که به قرینه سقف کاذب نامگذاری شده و به کفی اطلاق می گردد که کف اصلی سازه ساختمانی نیست و جهت افزایش ارتفاع محل تردد به کمک پایه هائی بر کف اصلی طبقات نصب شده است.

ترجمه صحیح نام این کالا ” کف بلند شده ” می باشد که دلیل بکارگیری آن عموماً جهت پوشش حجم زیادی از کابلها و تأسیسات است که در بعضی از اماکن بکار می رود.

فهرست:

مقدمه

چرا کف کاذب؟

انواع کف کاذب

جنس کف کاذب چیست

اجزاء کف کاذب

کف کاذب مخصوص پوشاندن تأسیسات

ویژگی های کف کاذب (فولادی و آلومینیومی)

کف کاذب مخصوص انتقال آب های سطحی، خاک و ماسه

کف کاذب مخصوص گرمایش از کف و کاهش رطوبت

.

عنوان: کف کاذب چیست

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 24 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درس چهاردهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی( زندگی در نواحی مختلف جهان ) مبانی نظری بانک و بانکداری در ایران, صورت های مالی در بانک ها ,وفاداری مشتری, رضایت مشتری پاورپوینت ویژگی های جمعیت ایران پاورپوینت چگونه با نوجوانان صحبت کنیم؟ پاورپوینت اصول کلی در رابطه با طراحی داخلی و دکوراسیون حمام